Григорьев Евгений Алексеевич
6 оценок, среднее: 4,17 из 56 оценок, среднее: 4,17 из 56 оценок, среднее: 4,17 из 56 оценок, среднее: 4,17 из 56 оценок, среднее: 4,17 из 5 (6)
Григорьев Евгений Алексеевич
Лікар Григорьев Евгений Алексеевич за спеціальністю Нейрохірург, у місті Одеса. Григорьев Евгений Алексеевич має 517 переглядів і 1 відгук. 6 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,17 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Нейрохірург проводить хірургічні втручання на органах периферичної та центральної нервової системи при крововиливах у мозок, травмах головного та спинного мозку, геморагічному та ішемічному інсульті, розриві аневризми головного мозку, утиску нерва, грижах міжхребцевих дисків та інших захворюваннях нервової системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Григорьев Евгений Алексеевич”

    Валерий Бессарабский

    18.08.2020

    Евгений Алексеевич спас мне жизнь. Если бы не операция, проведенная им и его бригадой, я сейчас не писал эти строки. Огромное спасибо Вам Евгений Алексеевич за вашу работу. Вы прекрасный специалист и замечательный человек.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені