Иванюта Олег Викторович
10 оценок, среднее: 3,60 из 510 оценок, среднее: 3,60 из 510 оценок, среднее: 3,60 из 510 оценок, среднее: 3,60 из 510 оценок, среднее: 3,60 из 5 (10)
Иванюта Олег Викторович
Лікар Иванюта Олег Викторович за спеціальністю Уролог, у місті Харків. Иванюта Олег Викторович має 1 298 переглядів і 1 відгук. 10 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,60 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Уролог спеціалізується на патології сечовидільної системи: цистит, сечокам'яна хвороба, простатит, фімоз, пієлонефрит. Займається лікуванням чоловіків та жінок. Надає медикаментозну та хірургічну допомогу в лікуванні вищезгаданих патологій.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Иванюта Олег Викторович”

  Евгения

  31.05.2023

  Уролог от Бога, профессионал ! Прекрасно относится к своим пациентам,все назначения на высшем уровне,в послеоперационном периоде в день несколько раз проводит осмотр,более внимательного отношения не встречали.Низкий поклон доктору.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.