Мозжаков Павел Владимирович
27 оценок, среднее: 4,26 из 527 оценок, среднее: 4,26 из 527 оценок, среднее: 4,26 из 527 оценок, среднее: 4,26 из 527 оценок, среднее: 4,26 из 5 (27)
Мозжаков Павел Владимирович
Лікар Мозжаков Павел Владимирович за спеціальністю Уролог, у місті Харків. Мозжаков Павел Владимирович має 1 803 переглядів і 3 комментария. 27 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,26 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Уролог спеціалізується на патології сечовидільної системи: цистит, сечокам'яна хвороба, простатит, фімоз, пієлонефрит. Займається лікуванням чоловіків та жінок. Надає медикаментозну та хірургічну допомогу в лікуванні вищезгаданих патологій.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

3 відгуків на “Мозжаков Павел Владимирович”

  Елена

  11.01.2021

  Профессионал своего дела, знающий специалист, внимательный врач.
  2 года назад оперировалась(удаление почки -опухоль), лечащий врач.
  Безгранично благодарна Щукину Д.В. и Мозжакову П. В. за возвращенное здоровье .

  0
  0

  Маргарита

  23.01.2021

  Доктора рекомендую! Работу свою знает, внимательный)

  0
  0

  Максим

  11.11.2022

  Не понимаю почему стоит такая низкая оценка? У моей мамы была обнаружена злокачественная опухоль почки в уже запущенном состоянии, требовалась операция по удалению почки, к счастью мы попали именно к Павлу Владимировичу и он в свою очередь справился со свой задачей на отлично. После операции мама быстро пошла на поправку и уверен будет чувствовать себя лучше после того как заживет место операции.
  Хочу сказать огромное спасибо ему и урологу Емцу Д.А. за то что спасли мою маму.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.