Калишенко Александр Александрович
1 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 5 (1)
Калишенко Александр Александрович
Лікар Калишенко Александр Александрович за спеціальністю Онколог, Хірург, у місті Полтава. Калишенко Александр Александрович має 1 127 переглядів і 1 відгук. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 1,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Калишенко Александр Александрович”

  Надежда

  02.09.2018

  Операцию на щиттовидке зделал ужасно. Мало того что не качественно,так еще и метастазы и пораженные лимфоузлы не удалил. Послал на рад.йод который такие узлы не убьет. Слава богу у меня хватило ума поехать в Киев
  Итог-повторная операция,исправление ошибки Калишенко. Так что если хотите жить,Не рискуете. В Киеве еще и дешевле.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені