Савельев Владимир Николаевич
6 оценок, среднее: 3,33 из 56 оценок, среднее: 3,33 из 56 оценок, среднее: 3,33 из 56 оценок, среднее: 3,33 из 56 оценок, среднее: 3,33 из 5 (6)
Савельев Владимир Николаевич
Лікар Савельев Владимир Николаевич за спеціальністю Онколог, Хірург, у місті Полтава. Савельев Владимир Николаевич має 551 переглядів і 1 відгук. 6 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,33 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Савельев Владимир Николаевич”

    Ольга Загнийко

    07.08.2021

    Савельев Владимир Николаевич-врач от Бога,благодарна ему за спасенную жизнь,за высокий профессионализм,отзывчивость и вообще за то,что он хороший человек!!!

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені