Нейвирт Эдгар Герхардович
7 оценок, среднее: 3,86 из 57 оценок, среднее: 3,86 из 57 оценок, среднее: 3,86 из 57 оценок, среднее: 3,86 из 57 оценок, среднее: 3,86 из 5 (7)
Нейвирт Эдгар Герхардович
Лікар Нейвирт Эдгар Герхардович за спеціальністю Оториноларинголог, ЛОР, у місті Одеса. Нейвирт Эдгар Герхардович має 939 переглядів і 1 відгук. 7 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,86 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Оториноларинголог (ЛОР) спеціалізується на захворюваннях вуха, горла, носа. Діагностує та лікує такі хвороби як отит, гайморит, синусит, фарингіт, ларингіт, риніт, тонзиліт, глухоту, патологію вестибулярного апарату. Виконує видалення аденоїдів та інші хірургічні втручання.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Нейвирт Эдгар Герхардович”

    Марьяна

    01.08.2018

    Здравствуйте, подскажите пожалуйста, могу ли я к Вам попасть на прием и в дальнейшем у вас лечиться если я с города Николаева?

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені