Фучеджи Іван Григорович
3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3)
Фучеджи Іван Григорович
Лікар Фучеджи Іван Григорович за спеціальністю Оториноларинголог, ЛОР, Педіатр, у місті Одеса. Фучеджи Іван Григорович має 801 переглядів і 1 відгук. 3 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Оториноларинголог (ЛОР) спеціалізується на захворюваннях вуха, горла, носа. Діагностує та лікує такі хвороби як отит, гайморит, синусит, фарингіт, ларингіт, риніт, тонзиліт, глухоту, патологію вестибулярного апарату. Виконує видалення аденоїдів та інші хірургічні втручання. Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Дитяча міська поліклініка №5
 • Адреса вул. Генерала Петрова, 80
Загрузка...

1 відгук на “Фучеджи Іван Григорович”

  Михайлова Тетяна Миколаівна

  17.08.2023

  Дуже грамотний лікар, двічі в житті врятував мене, низький уклін, рекомендую

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.