Лікар Сафронов Денис Валерьевич за спеціальністю Мануальний терапевт, Невропатолог, Невролог, Фізіотерапевт, у місті Полтава. Сафронов Денис Валерьевич має 1 617 переглядів і не має жодного відгуку. 13 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,69 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Мануальний терапевт спеціалізується на лікуванні захворювань хребта, м'язів, суглобів, впливаючи мануальними методиками на пошкоджену зону. Невропатолог (невролог) займається діагностикою та лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи. Спеціалізується на таких захворюваннях як інсульт головного мозку, неврит, невралгія, епілепсія, пухлини головного та спинного мозку, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера та інших. Фізіотерапевт за допомогою різних фізичних методів (тепло, ультразвук, магнітне поле, ультрафіолет), лікувальної гімнастики, грязелікування, електрофорезу сприяє швидкому одужанню та відновленню функцій організму.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені