Крищенко Александр Юрьевич
0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0)
Крищенко Александр Юрьевич
Лікар Крищенко Александр Юрьевич за спеціальністю Андролог, Уролог, у місті Одеса. Крищенко Александр Юрьевич має 461 переглядів і 1 відгук. 0 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 0,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Андролог займається діагностикою та лікуванням простатиту, аденоми передміхурової залози, безпліддя у чоловіків, інфекційних захворювань чоловічої статевої системи. Уролог спеціалізується на патології сечовидільної системи: цистит, сечокам'яна хвороба, простатит, фімоз, пієлонефрит. Займається лікуванням чоловіків та жінок. Надає медикаментозну та хірургічну допомогу в лікуванні вищезгаданих патологій.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Крищенко Александр Юрьевич”

  Евгений

  13.01.2018

  К этому врачу обращались в Черноморской поликлинике, заплатили 300 грн за анализ, который, как мне кажется и не делали. Врач показал бумажку (именно бумажку, по другому я назвать не могу) с якобы результатами, где у меня нашли заболевание. Этот врач назначил кучу дорогостоящих препаратов, процедуры, которые делал он сам. И сказал цену, сколько это будет стоить… Причем что поликлиника — больница БЕСПЛАТНАЯ. На мой вопрос почему так дорого, он ответил » А ты думаешь что врачи много зарабатывают?!» В итоге, я купил все лекарства, потратил около 3000 грн. решил все таки съездить в Одессу и провериться там. Сегодня пришли результаты моих анализов. Я абсолютно здоров! И ничего у меня нет. Мне очень очень жаль, что врачи мало зарабатывают. НО! Хочешь деньги лопатой грести — иди работай в другое место.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.