Недавний Григорий Васильевич
5 оценок, среднее: 4,20 из 55 оценок, среднее: 4,20 из 55 оценок, среднее: 4,20 из 55 оценок, среднее: 4,20 из 55 оценок, среднее: 4,20 из 5 (5)
Недавний Григорий Васильевич
Лікар Недавний Григорий Васильевич за спеціальністю Хірург, у місті Миколаїв. Недавний Григорий Васильевич має 375 переглядів і 1 відгук. 5 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,20 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Недавний Григорий Васильевич”

    Надежда

    24.11.2020

    Это лучший доктор, который 29 лет назад спас мне жизнь. Только он взялся прооперировать меня, когда другие не давали шанс на жизнь. У меня В 6 лет лопнул аппендикс. Так только он взялся чтоб прооперировать (в срочном порядке, приехав со свадьбы своего ребенка), благодарю его за жизнь!

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені