Пермяков Вадим Валентинович
16 оценок, среднее: 4,50 из 516 оценок, среднее: 4,50 из 516 оценок, среднее: 4,50 из 516 оценок, среднее: 4,50 из 516 оценок, среднее: 4,50 из 5 (16)
Пермяков Вадим Валентинович
Лікар Пермяков Вадим Валентинович за спеціальністю Хірург, у місті Миколаїв. Пермяков Вадим Валентинович має 670 переглядів і 1 відгук. 16 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,50 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Пермяков Вадим Валентинович”

    Петро

    19.02.2022

    Шановний завідуючий відділенням хірургії/3 м.Миколаїва Пермяков Вадим Валентинович від щирого серця хочу сказати Вам «велике спасибі» за Вашу працю,за Ваш професіоналізм,за Вашу самовідданість.Ви-лікар від Бога,Ви майстер своєї справи і невмовірний талант медицини. Спасибі за порятунок і підтримку,Ви подарували мені нове світле життя,Ви дозволили мені заново відчути себе щасливою людиною,Ви чудовий і відмінний фахівець своєї справи,і якби не Ви,та Ваша дружня команда,то хто знає,як моя доля склалася б далі.Без Вашої майстерності мені не вистачило б сил вирватися з лещат недуги.Ще раз дякую Вам,золота Ви людина.Хочу побажати Вам довгих років життя,миру,благополуччя. Будьте здорові і успішно лікуйте інших.Ваша праця-безцінна. Живіть мільйон років.Низький Вам уклін.З повагою Ваш пацієнт Крохмальний Петро Михайлович м.Первомайськ.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені