Яблонський Андрій Мирославович
9 оценок, среднее: 4,89 из 59 оценок, среднее: 4,89 из 59 оценок, среднее: 4,89 из 59 оценок, среднее: 4,89 из 59 оценок, среднее: 4,89 из 5 (9)
Яблонський Андрій Мирославович
Лікар Яблонський Андрій Мирославович за спеціальністю Онколог, Хірург, у місті Львів. Яблонський Андрій Мирославович має 1 629 переглядів і 1 відгук. 9 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,89 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Яблонський Андрій Мирославович”

    Мандаринка

    25.09.2019

    Лікар від Бога, всім буду рекомендувати. Уважний, спокійний, добрий, розумний, операцію зробив чудово, грошей не вимагає

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені