Албур Олена Федорівна
7 оценок, среднее: 3,43 из 57 оценок, среднее: 3,43 из 57 оценок, среднее: 3,43 из 57 оценок, среднее: 3,43 из 57 оценок, среднее: 3,43 из 5 (7)
Албур Олена Федорівна
Лікар Албур Олена Федорівна за спеціальністю Педіатр, у місті Одеса. Албур Олена Федорівна має 717 переглядів і не має жодного відгуку. 7 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,43 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки Дитяча міська поліклініка № 2
  • Адреса вул. Генерала Бочарова, 59
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.