Бельская Елена Александровна
2 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 5 (2)
Бельская Елена Александровна
Лікар Бельская Елена Александровна за спеціальністю Дерматолог, Педіатр, у місті Харків. Бельская Елена Александровна має 465 переглядів і 2 комментария. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Дерматолог займається лікуванням шкірних захворювань, а саме псоріазу, акне, грибкових уражень шкіри та її придатків, пики, герпесу, дерматитів та інших захворювань. Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Бельская Елена Александровна”

  Виталий Булулуков

  28.11.2018

  Очень внимательный врач, всё делает максимально безболезненно и быстро. Ходим всей семьёй и рекомендуем друзьям, такого хорошего дерматолога нашли, на вес золота.

  0
  0

  Александр

  28.08.2020

  Врачиха не о чем. Работает в первой маммологии дерматологом. Почитал отзывы на других сайтах и повелся на красивые картинки, о чем пожалел(оказались накрученные). На самом приеме врач вместо детального осмотра лица на тип прыщей, их воспаленность, просто глянула 2 секунды на лицо и сразу сделала вердикт, что мне нужен «Акнетин». Выписала ещё несколько стандартных средств типа дегтярного мыла, мазей для лица, которые я конечно уже давно использовал и они мне не помогли. Но самое интересное, что после моего приема пошла моя знакомая с совсем другим типом акне и она тоже ее решила не осматривать детально, а просто выписала идентичный набор средств. Видимо просто лень нормально работать. Просто развод на деньги!! Не идите туда, а ищите лучше квалифицированного специалиста! Ужас, зря потраченные деньги

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.