Прокуда Анатолий Данилович
5 оценок, среднее: 2,60 из 55 оценок, среднее: 2,60 из 55 оценок, среднее: 2,60 из 55 оценок, среднее: 2,60 из 55 оценок, среднее: 2,60 из 5 (5)
Прокуда Анатолий Данилович
Лікар Прокуда Анатолий Данилович за спеціальністю Дерматолог, у місті Одеса. Прокуда Анатолий Данилович має 597 переглядів і 1 відгук. 5 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 2,60 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Дерматолог займається лікуванням шкірних захворювань, а саме псоріазу, акне, грибкових уражень шкіри та її придатків, пики, герпесу, дерматитів та інших захворювань.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Прокуда Анатолий Данилович”

  Григорий

  17.12.2021

  Неуч и коновал. Противопоказано таким коновалам практиковать в медицинских учреждениях. Ставит ошибочные анализы, лечит антибиотиками первого поколения, при этом терминология дворника. Слов нет. Как врач ноль.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.