Швец Виктория Николаевна
38 оценок, среднее: 3,39 из 538 оценок, среднее: 3,39 из 538 оценок, среднее: 3,39 из 538 оценок, среднее: 3,39 из 538 оценок, среднее: 3,39 из 5 (38)
Швец Виктория Николаевна
Лікар Швец Виктория Николаевна за спеціальністю Акушер, Гінеколог, Онколог, у місті Одеса. Швец Виктория Николаевна має 3 412 переглядів і 3 комментария. 38 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,39 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи. Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

3 відгуків на “Швец Виктория Николаевна”

  Яна

  31.08.2020

  Ужасный врачь, отпустилас диагнозом (дисплазия тяжка) и ничего не сказала, а сегодня другой врачь предлогают удалять шейку, спасибо тебе огромное … , корона мозг сдавила

  0
  0

  Катерина

  04.09.2020

  Не рекомендую врача, кормить гормонами год со словами надо, а когда человеку совсем плохо от такого лечения, просто отфутболить? Это нормальное отношение врача?

  0
  0

  Лена

  14.07.2023

  Отвратительный врач, при осмотре нанесла рану, была большая потеря крови!

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.