Ткач Віталій Юхимович
12 оценок, среднее: 3,83 из 512 оценок, среднее: 3,83 из 512 оценок, среднее: 3,83 из 512 оценок, среднее: 3,83 из 512 оценок, среднее: 3,83 из 5 (12)
Ткач Віталій Юхимович
Лікар Ткач Віталій Юхимович за спеціальністю Онколог, Хірург, у місті Одеса. Ткач Віталій Юхимович має 3 700 переглядів і 2 комментария. 12 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,83 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Одеський регіональний клінічний протипухлинний центр
 • Адреса вул. Нежданової, 32
Загрузка...

2 відгуків на “Ткач Віталій Юхимович”

  Ольга

  28.09.2021

  Операция прошла успешно без осложнений.Результатом довольна

  0
  0

  Ольга

  04.02.2022

  Самый настоящий хам и грубиян!Полностью отсутствует воспитание и уважение к больным!Вообще не понимаю, зачем допускают таких к работе с людьми,да ещё и с такими страшными диагнозами((Его интересуют только деньги и ничего человеческого нет!

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.