Тумасян Карина Погосовна
0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0)
Тумасян Карина Погосовна
Лікар Тумасян Карина Погосовна за спеціальністю Акушер, Гінеколог, у місті Одеса. Тумасян Карина Погосовна має 244 переглядів і 1 відгук. 0 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 0,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Тумасян Карина Погосовна”

  Алина

  18.02.2022

  Самая бестолковая, грубая доктор, которая очень высокого мнения о себе, слишком пафосная, толком ничего не может объяснить и посоветовать, во всем винит работу мою, и стресс, а разобраться в анализах и назначениях другого доктора не может, назначает бестолковых анализы, суть которых непонятно и препараты за сумасшедшие деньги

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.