Хрупович Любомир Богданович
12 оценок, среднее: 4,00 из 512 оценок, среднее: 4,00 из 512 оценок, среднее: 4,00 из 512 оценок, среднее: 4,00 из 512 оценок, среднее: 4,00 из 5 (12)
Хрупович Любомир Богданович
Лікар Хрупович Любомир Богданович за спеціальністю Онколог, Хірург, у місті Львів. Хрупович Любомир Богданович має 698 переглядів і не має жодного відгуку. 12 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені