Москвичев Евгений Петрович
4 оценки, среднее: 2,00 из 54 оценки, среднее: 2,00 из 54 оценки, среднее: 2,00 из 54 оценки, среднее: 2,00 из 54 оценки, среднее: 2,00 из 5 (4)
Москвичев Евгений Петрович
Лікар Москвичев Евгений Петрович за спеціальністю Онколог, у місті Одеса. Москвичев Евгений Петрович має 1 489 переглядів і 2 комментария. 4 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 2,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Москвичев Евгений Петрович”

  Андрей

  26.12.2022

  Плохой врач, ограниченный

  0
  0

  Андрей

  05.10.2023

  не помог, потеряли время

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.