Носко Платон Михайлович
1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1)
Носко Платон Михайлович
Лікар Носко Платон Михайлович за спеціальністю Проктолог, Хірург, у місті Одеса. Носко Платон Михайлович має 149 переглядів і 1 відгук. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Проктолог спеціалізується на хворобах товстої кишки. Займається діагностикою та лікуванням геморою, травм та пухлин прямої та ободової кишки, анальних тріщин та інших захворювань. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Носко Платон Михайлович”

    Елена

    11.06.2020

    Проходила лечение у доктора Носко Платона Михайловича. Благодарна доктору за его чуткость, четкость и за то, что я теперь живу без болячки. Сама клиника комфортная, персонал всегда готов помочь. Спасибо вам всем! Вы — лучшие!

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені